Wednesday, July 11, 2012

ELO

26 päeva lahkumiseni


Aga ELO oli muidu super . Ilmselgelt kõige ägedam-toredam-parim-huvitavaim üritus sel suvel :) . Nüüd on mul niiiiiniiiiiniii palju uuusi tuttavaid ja sõpru .

1.päev :   Kuna ELO-le eelnev õhtu oli mul väga väsitav ja ma sain magama kunagi väga-väga hilja , siis ma jõudsin ELO-le väga väsinuna ( ei soovita kellelegi seda , sest ELO-l tuleb olla energiline ) . Siis tulid erinevad workshopid/blokid/töötoad vms ... Kuulasime , mida tuleb teha kui on kultuurišokk , koduigatsus ja ühesõnaga palju erinevat infot . Õhtul oli meil oma kogugrupp , kus oli Siim(tohutu vaidleja , kes läheb Prantsusmaale ) , siis Heliis ( Austria ) , siis üks tüdruk , kes läheb Rootsi , hetkel mai mäleta ta nime :( , siis 
tüdruk , kes läheb Hollandisse ja Jürgen , kes läheb Kanadasse ja siis oli üks tüdruk , kes läheb USA-sse . 
Meie grupi nn. juhid olid tüdrukud , kellest üks käis Saksamaal ja teine Hollandis v Belgias . mul on mäluga tõsised probleemid :(Oligi ELO-l nii , et sul jäi ainult inimese nägu meelde ja riik , kuhu ta läheb :) Õhtul olid ka megalahedad mängud ja värgid särgid :)  ajaa , muidu meil oli Videviku Jacob ka nsm külas :D:D . okei . ta oli lihtsalt väga Jacob-i näoga , ja me kutsusime teda Jacob-ks . Ta nimi on tegelikult Mark ja ta läheb ka Saksamaale :)

2.päev : Hommik oli midagi väga imelikku . Nad lasid ruuporisse "happy tree friends " -i tunnusmuusikat. Ja siis pidime sellega ülesse ärkama . Okei , nüüd kirjutan midagi sellist , mida teavad ainult alumisemaja vahetusõpilased , 3 tuba poisse äkkii ... ja siis 2 tuba tüdrukuid .. :D Nii meil oli palju KONNI !! Koridoris ja dušširuumis , mitte et mul nende vastu midagi oleks aga lihtsalt oli äge vaadata kuidas väiksed konnad kasvõi vetsus lihtsalt on . Tegelikult oli neid väljas hästihästi palju , aga uks oli koguaeg lahti ja sp nad (konnad ) tahtsid ilmselgelt meile külla tulla . Ma olin muidu toas Liina , Ksenia ja Kristeliga :):)  Kristel oligi pigem põhiline inimene , kellega ma sain rääkida ja koos olla :) Kõik läheme ju Saksaamaale :) Ajaa , teise päeva õhtu oli ka super lahe . Pidime tegema erinevate riikide seriaale vms . Me saime loosi tahtel Saksamaa ja siis me tegime Kutsuge Cobra 11 . Mis oli vägaväga naljakas ja äge . Meil olid kindlad laused ka ette antud , nagu " Oliver , jälle sina ! "  ; "Pink fluffi unicorns dancing on rainbows " ; " Mida ma selle mehega ikka peale hakkan , teisel kael kortsus ja till tagurpidi " . Ei ole just kõige lihtsam , eksole :)

3 päev : Ärkasin selle peale , kui kuulsin ruuporist : NOSSA ; NOSSA . palun ei . :D Ai , se eu te pego laul pandi peale . :D noniiiii . Õnneks see lõppes peagi ära ja me mõtlesime Kristeliga et veits veel magame , Aga siis tuli üks korraldajatest , YFU vabatahtlik Urugay-st mingi Ismarael ...vms :D ja istus me mõlema voodi peale ja hakkas me tallaaluseid kõditama :D see oli väga reaalne .... Aga jaa olid jälle erinevadd workshopid ja kõige toredam oli see , kui pidime endale kirja kirjutama :) Oeh , mõlemad pooled kirjutasin täis :)
Meil on kõige toredam ja parim lend .... 21. lend siiski :)


YOLO , my dear friends. :)
Pilte....


                                           Viilimas hommikuvõimlemise ajal
                         
                                              Mingi mäng

                                             Kristel ei ole  rase , :D Silmad kinni ja hea olla , käisime nalja tegemas

                                                             Kuri hommikuvõimleja .. 

No comments:

Post a Comment