Monday, October 22, 2012

jälle esmaspäev :) Pildid lõpuks ka ! :)

Aeg läheb ikka väga ruttu .. jälle on käes esmaspäev :)

Laupäeva õhtu  veetsin kodus ..
Pühapäeval ka vist midagi väga kasulikku ei teinud..

Laupäeva päeval tegin ma küll palju kodus..
- rohisin
- pesin autovelgesid :D:D
- koristasin lastetoad :D
- koristasin ka oma tuba
- ja siis pesin autot ka :D
- ning veel väikseid kodutöid tegin :)

Täna koolis .. hmm
Kunsti tunnis sain 8 punkti .. see tähendab tugevat kolme :d väga lohutav . See hinne on paarinädalane kokkuvõte sellest palju sa oled tunnis kaasa rääkinud , mina ei ole ühtegi lauset öelnud kunsti tunnis :D Aga õpetaja on väga tore ja sõbralik ning ütles et ma võiksin ja peaksin rohkem rääkima , sest mul on hea saksa keel ja ma ei tohi karta , et ma keeleliselt vigu teen , sest kõik saavad aru . Ja ta andis mulle nii palju punkte kuna ta näeb minus potensiaali ja ma tunnen huvi selle vastu ning kirjutan kõik kaasa . Positiivne lõpp päevale :)

Mu klassi tüdrukud on nii nördinud ikka matemaatika töö pärast .. Küsisid siis et kuidas mul läks ? Vastasin et ma ei tea .. läks nagu läks . eks varsti selgub . Ma enam midagi muuta ei saa , mina tean et mina õppisin ja tegin täpselt nii nagu oskasin :) Tuleb hinne , mis tuleb ja siis naeratasin :)
Siis nemad ikka nördinult et kuidas ma nii rõõmus saan olla , kui isegi halvasti läks ..
Läks , siis läks . Tuleb , mis tuleb ! :)


-- Kuum on !!! 24 kraadi jälle täna ... ---

Homme on inglise keeles töö . peaks õppima varsti selle suure Oxfordi sõnaraamatuga aga pole hetkel tõesti tuju :D  Varsti ....

Ükspäev ma jälle küpsetasin saiakesi .. Ja siis tuli Hannes minu tuppa ja ütles : Need on kõige paremad saiakesed , mida ma söönud olen ! :) Sellistel hetkedel on awwwww- moment :)

Koju tulles läksin 4 lapsega tanklasse jäätist ostma .. Ma saan südamerabanduse kui me suurt maanteed ületame ...nii suur kartus on et midagi juhtub kellegagi , aga õnneks kõik kuulavad ja ei juhtu ka midagi !
Tanklas oli natuke stressirohke ... kõike on ju vaja puudutada ja kõike magusat on vaja ka osta .. Lõpuks ostsime jäätiseid , komme , pulgakomme , nätsu ja limonaadi :) Ning siis suundusime mänguväljakule .. Veetsime ilusa pärastlõuna õdede ja vendadega :)

Mu 4 väikest õde-venda


Nilsiga

Kohustuslik Oktoberfesti pilt :) 
Tagaplaanil Lars ja paps .. ning minu selja taga Angelo :)


Mu Colgate - Nils :)

Mina ja purskkaev

Jule-ga Limburgis :)

Limburg !


Mu väiksed :) Loomapargis pühapäeval

No comments:

Post a Comment