Monday, November 5, 2012

Hachenburg ja kolm kuud

Nii ..
 Laupäeval käisin Hachenburgis Katrine Markt oli seal , jõululaada sarnane üritus vms .. väga palju rahvast oli .
Emps sõidutas mind Hachenburgi ja seal sain kokku Elisa ja Sophie ja Fraziga . Käisime ringi , jõime Glühweini ja olime teistega koos . Sai endale midagi uut soetatud ja Hannesele ka kingitus sünnipäevaks ostetud . Siis sain enda koolikaaslastega kokku ja hiljem läksime Alexi juurde istuma . Siis helistas mulle Carolin ja ütles et ta tuleb mulle järgi teiste sõpradega ja siis me läheme ja teeme midagi lõbusat :D:D .. Käisime Altenkirchenis McDonaldis , mis oli täiesti mitte-praktiline sõit , sest sinna sõidab pool tundi ja Rennerodis on ka McD. , raske seletada aga see oli mitte-praktiline sõit :d Aga lõbus oli . Mul on nüüdsest
üks Gey-sõber :D:D:D:D:D:D ... Ta on totaalselt lihtsalt nii lahe , vaba ja muidugi naiselik . Ja kuidas talle klatsida meeldib.. :D Oeh jah ..
Siis sõitsime Caroliniga kahekesti Rennerodi ja seal sain Philippiga kokku B54-s . Istusime ja rääkisime juttu . ja siis tellis ta takso ja mina sõitsin koju :)

Laupäeval pidin tegelikult hiljem kahe tüdruku sünnipäevale minema aga ei läinud kuna ei olnud viitsimist . Ja mu klassiõde on nii vihane kõigi peale , kes ei läinud , Kokku olid nad kutsunud 170 inimest , ja kohal oli 13 .... UPSS :D Ma ütlesin et ma ei saanud millegagi sõita , sp . ei tulnud .. Aga ta oli ikka maruvihane kõigi peale .

See laupäev läheme papsi ja lastega ujulasse ja pizzat sööma . Ning laupäeva õhtul Marc-iga kinno .

Koolis on kõik alati hästi . 12. kursusega on mul kahjuks või õnneks rohkem ühist ning seega veedan ka palju aega nendega ..


**
Ma olen omastanud ühe papsi vana kampsuni.. Aga see on nii suur ja mõnus ning kellegil pole selle vastu midagi õnneks :D:D:D No mis sa teed kui vahest külm on .. :D

Homme saab juba kolm kuud täis .. alates kui ma Saksamaale tulin .. aeg läheb nii kiiresti ..

24 . nov sõidame Carolinga Frankfurti shoppama .. Carolinil on nii armas väike valge auto :D:D ..
PS .! Verru ja Kaisa - Ma külastan (ostlen vast hulluks ) ka Primarki ;););)

Praegu on koolis selline aeg kus kõik kirjutavad suuri kontrolltöid ..
Matas ma natuke põrusin .. kuna tekstülesanded tekitasid mulle kohutava peavalu ja ma ei suuda ju sellest kuidagi aru saada ,.. mul ei olnud ju sõnaraaamatut.. ei ole hullu väga õnneks .
Neljapäeval on Kunstis töö ..
Juba oli Inglise keeles , Saksa keeles ja Ühiskonnaõpetuses (Sozial. )
Nii oootan juba tulemusi ..

Emps otsis eile ülesse Baltiriikide söökide raamatu .. Ja siis ma olin nii õnnelik kuna me teeme varsti pirukaid riisitäidisega :D Nii hea oli eesti keelt raamatus näha üle pika aja ..

Hiljuti tegin piima-makaronisuppi .. Empsi nägu oli alguses selline , et tema küll seda ei söö ja mida ma kokku keedan enda arust :D
Sõime siis kõik koos , lapsed olid nii kurvad kui ma ütlesin et supp on otsas. Kõigile maitses ! :) Empsile kaaaa !!! :) Õnnestunud .

Praegu Pascal külas ja hakkame klatsima :D


No comments:

Post a Comment