Sunday, December 2, 2012

Westerburg ja Mannheim

Kirjutan nädalavahetusest kuna nädala sees toimunud asju ei suuda enam meenutada ..

Reedel peale kooli küpsetasime empsiga jõuluküpsiseid ja siis ma sättisin end valmis Westerburgi jõululaadale minema . Enne seda käisime ka veel McD'st läbi.. nämmnämm ..
Jõululaadal pidin ma kell 8 kuni kella 10 abistama hõõgveini müümisega .. See oli tõsiselt lõbus :D Kuna meie koolist olid kõik seal ja mul oli nii palju tuttavaid , siis see oli tõsiselt tore õhtu . Mingi kell tuli Anna ema meile järgi ja sõitsime Anna juurde . Ööbisin too öö Anna juures , kuna laupäeva hommikul kell pool üheksa Westerburgist väljasõit Mannheimi ..
Anna juures rääkisime veel vähemalt kaks tundi voodis juttu ja naersime sõna otseses mõttes surnuks ennast :D:D:D

Laupäeval siis sõitsime kooli ette , Anna ema oli meile Nutella brötcheneid kaasa teinud , ja kummikomme ja sokolaadi ja kõike head paremat kaasa pakkinud ..
Muidugi istusime Annaga kõrvuti ja siis Lisbeth ja teine Anna istusid me ees ja Alex ja Simon istusid me selja taga .. :D
Üks hetk tuli õpetaja teatripileteid jagama . Sain enda kätte ja siis vaatasime Annaga pileteid .. eino tore .. me ei istu kõrvuti .. Kuidas see loogiline on ? Ta jagas ju järjest ..Alex siis küsib minult kus ma istun .. Vaatame pileteid .. Istume kõrvuti :D:D
Jõudsime keskpäeval kohale ja siis oli meil vaba aeg .. Neljakesi jalutasime linnas ringi .. sõime bretzeleid ja shoppasime .. Kell 2 käisime kõik koos Mannheimi lossis ja peale seda poole kaheksani oli ka vaba aeg ..
Shoppasime - Niii suuured allahindlused !!!!!!!!!!! Nii palju rahvast ka..Kedagi teist meie kambast me vahepeal ei kohanud siis mõtlesime et läheme jõululaadale et niikuinii teised ka seal .. Lisbeth otsis paaniliselt hõõgveini letti ja lõpuks jõime midagi selle sarnast . Vahetasime siis riided teatriks ja suundusime teatrisse .. Rääkisime siis teistega ka et kus olite ja miks me teid ei kohanud ? Meie olime nimelt laste jõululaadal ja teised olid õigel jõululaadal ..Nojahh .. Ei vedanud :D Aga meil oli lõbus ... Teater oli hea ! :)
Tagasisõites magasin terve tee Anna süles , kuna emps ootas meid Rennerodis ...

Pühapäeva hommikul kõigepealt rookisime lund ja siis sõime esimese advendi hommikusööki ...
Ja hiljem käisime lastega kelgutamas ja lumememme ehitamas .
Praegu sõidab Lisbeth empsiga tagasi lennujaama ja mina olen kodus soojas :D:D


Kelgutamas.
Vasakult : Mina , Hannes , Nils , emps , Lisbeth , Josie , Annika ja LenaTeatris , mina kõige vaskakpoolne


Mannheimi Loss


Lisbeth

Mitte just kõige õnnestunum pilt . 
Vasakult : Lisbeth , Anna ja Anna ja mina

Minu Annnaaa ! :)

Kuskil...Kuskil poe ees


Mina ja kuusepuu

No comments:

Post a Comment